Jak poderwać dziewczynę - wskazówki
Dodane przez birm20 dnia Maj 18 2016 05:00:00
Faceci tak bywa nie lubią być samotni. Chociaż czasami nie chcą się oni wiązać z kobietami na stałe, to jakkolwiek nieustannie szukają damskiego towarzystwa. I nie chodzi tu tylko i wyłącznie o podtekst erotyczny. Zwyczajnie człowiek już taką ma istotę, że lubi przebywać z przedstawicielami płci przeciwnej. Ale jakoś związek trzeba zacząć, a to już nie jest takie banalne. Nie zawsze jest tak, że panna, która podoba się chłopakowi, będzie pragnęła jako pierwsza nawiązać znajomość. Zwykle to panowie muszą pochwalić się inicjatywą oraz zacząć rozmowę. Zobacz tutaj jak poderwać dziewczynę.
Rozszerzona zawartość newsa
Faceci tak bywa nie lubią być samotni. Chociaż czasami nie chcą się oni wiązać z kobietami na stałe, to jakkolwiek nieustannie szukają damskiego towarzystwa. I nie chodzi tu tylko i wyłącznie o podtekst erotyczny. Zwyczajnie człowiek już taką ma istotę, że lubi przebywać z przedstawicielami płci przeciwnej. Ale jakoś związek trzeba zacząć, a to już nie jest takie banalne. Nie zawsze jest tak, że panna, która podoba się chłopakowi, będzie pragnęła jako pierwsza nawiązać znajomość. Zwykle to panowie muszą pochwalić się inicjatywą oraz zacząć rozmowę. Zobacz tutaj jak poderwać dziewczynę. A że nie jest to proste, bezsprzecznie przekonał się o tym niejeden pan. Istnieje wprawdzie niemało teorii, wedle których każdą niewiastę można poderwać wedle jakiegoś ustalonego scenariusza, jednakowoż można je „pomiędzy bajki włożyć”. Nie ma dwóch bliźniaczych sytuacji między mężczyzną a damą, toteż i do każdego podrywu należy podejść w sposób indywidualny.

Jak na przykład poderwać piękną nieznajomą?


Ileż to razy zdarzało nam się mijać każdego dnia z damą, która nader nam się podoba. Ale nie za bardzo mamy pojęcie, jak nawiązać konwersację. Boimy się, że zostaniemy odrzuceni, iż kobieta, która nam się podoba nie będzie nawet pragnęła z nami prowadzić dialogu, a co gorsze może nawet nas wyśmieje. Z tego powodu, nie robimy nic, ażeby rozpocząć znajomość. Jak bez trudu się domyślić, potem nadzwyczaj tego ubolewamy. A czy nie powinno się w takim wypadku zaryzykować? W takim przypadku nawet gdy panienka, która nam się podoba nie będzie pożądała z nami prowadzić rozmowę, będziemy mieć „czyste sumienie”, że choć usiłowaliśmy. Jednak w tym miejscu wielu mężczyzn ogłosi: „Ale jak znajomość zacząć”? Nie ma bezsprzecznej odpowiedzi na to pytanie. Ponieważ każdy wypadek jest odmienny. Obserwując nasz „obiekt adorowania” powinniśmy poznać jej zwyczaje, sprawdzić czym się interesuje, poszukać grona przyjaciół. Może to właśnie za pomocą nich uda się zacząć znajomość? A gdy już trochę o niej się dowiemy, to wówczas trzeba preparować właściwy plan działania, a następnie wprowadzić go w egzystowanie. Wtedy okaże się, czy jest szansa na nawiązanie znajomości. Jeśli postaramy się dobrze, to wtedy nasze szanse wzrastają, jeśli marniej, to nasze szanse redukują się. A co się stanie jeżeli „otrzymamy kosza”? Można rzec, że będziemy mieli choć świadomość, iż próbowaliśmy. I nie będziemy mogli zakomunikować za kilka lat, że przez nasz niedobór aktywności ominął nas może jakiś silny związek.

Czy podrywając dziewczyny jesteśmy w stanie się ośmieszyć?


Jak już mówiliśmy wcześniej, wielu mężczyzn boi się inicjować nowe znajomości z obawy, że zostaną oni wyśmiani lub skompromitowani. Jakkolwiek takowe wypadki zdarzają się nader sporadycznie. Nawet jeśli jakaś panna nie chce mieć z nami nic wspólnego, to zazwyczaj da nam to do zrozumienia, bez niepotrzebnych dowcipów czy również rechotów. Wyłącznie faktycznie jakieś niekulturalne i byle jak wyedukowane panny, mogą sobie w takich wypadkach żartować. W związku z tym faceci nie powinni brać pod uwagę takiego scenariusza. Zazwyczaj kończy się na typowej rozmowie, w której nie ma nawet problemu dowcipów oraz chichotów.