Jak poderwać dziewczynę - rady
Dodane przez birm20 dnia Marzec 18 2016 19:18:00
Panowie zazwyczaj nie lubią być samotni. Choć niekiedy nie chcą się oni wiązać z kobietami na trwałe, to jakkolwiek przez cały czas poszukują damskiego towarzystwa. I nie chodzi tu tylko i wyłącznie o podtekst erotyczny. Po prostu człowiek już taką ma istotę, że lubi przebywać z przedstawicielami płci przeciwnej. Ale jakoś związek trzeba zacząć, a to już nie jest takie łatwe. Nie zawsze jest tak, że panienka, która podoba się chłopakowi, będzie chciała jako pierwsza rozpocząć koleżeństwo.
Rozszerzona zawartość newsa
Panowie zazwyczaj nie lubią być samotni. Choć niekiedy nie chcą się oni wiązać z kobietami na trwałe, to jakkolwiek przez cały czas poszukują damskiego towarzystwa. I nie chodzi tu tylko i wyłącznie o podtekst erotyczny. Po prostu człowiek już taką ma istotę, że lubi przebywać z przedstawicielami płci przeciwnej. Ale jakoś związek trzeba zacząć, a to już nie jest takie łatwe. Nie zawsze jest tak, że panienka, która podoba się chłopakowi, będzie chciała jako pierwsza rozpocząć koleżeństwo. Zazwyczaj to faceci muszą wykazać się propozycją oraz nawiązać rozmowę. A że nie jest to proste, bez wątpliwości przekonał się o tym niejeden facet. Jest wprawdzie multum hipotez, według których każdą kobietę można poderwać wedle jakiegoś wyznaczonego scenariusza, jednakże można je „pośród bajki włożyć”. Nie ma dwóch bliźniaczych sytuacji między mężczyzną a niewiastą, zatem i do wszelkiego podrywu należy podejść w sposób indywidualny.

W jaki sposób poderwać śliczną nieznajomą?


Ile to razy zdarzało nam się mijać każdego dnia z niewiastą, która nader nam się podoba. Jednak nie za bardzo mamy pojęcie, jak nawiązać rozmowę. Obawiamy się, iż pozostaniemy odrzuceni, iż dama która nam się podoba nie będzie nawet pragnęła z nami prowadzić dialogu, a co gorsze może nawet nas ośmieszy. Z tego powodu, nie robimy nic, ażeby nawiązać znajomość. I jak łatwo się domyślić, w przyszłości niezwykle tego żałujemy. A czy nie powinno się w takim przypadku zaryzykować? Wówczas nawet gdy panienka, która nam się podoba nie będzie pragnęła z nami rozmawiać, będziemy mieć „czyste sumienie”, że chociaż testowaliśmy. Jednak w tym miejscu wielu mężczyzn zakomunikuje: „Jednak jak znajomość nawiązać”? Nie ma bezdyskusyjnej odpowiedzi na tę kwestię. Bowiem każdy wypadek jest odmienny. Obserwując nasz „obiekt adorowania” powinniśmy zidentyfikować jej obyczaje, stwierdzić czym się interesuje, poszukać grona przyjaciół. Może to właśnie za pośrednictwem nich uda się zacząć koleżeństwo? A kiedy już trochę o niej się dowiemy, to w takim przypadku powinno się przygotować stosowny plan działania, a następnie wprowadzić go w życie. I wówczas okaże się, czy jest sposobność na zawarcie znajomości. Jeżeli postaramy się porządnie, to w takim przypadku nasze szanse wzrastają, jeżeli marniej, to nasze szanse zmniejszają się. A co się stanie jeżeli „otrzymamy kosza”? Można rzec, iż będziemy mieli chociaż świadomość, iż próbowaliśmy. I nie będziemy mogli oznajmić za kilka lat, że przez nasz brak aktywności ominął nas może jakiś duży związek.

Czy podrywając dziewczyny możemy się ośmieszyć?


Jak już powiadaliśmy uprzednio, wielu mężczyzn boi się rozpoczynać nowe znajomości z bojaźni, że zostaną oni wyśmiani czy skompromitowani. Jednak takie przypadki zdarzają się niezwykle rzadko. Nawet jeśli jakaś panna nie chce mieć z nami nic wspólnego, to najczęściej da nam to do zrozumienia bez zbędnych dowcipów lub również chichotów. Wyłącznie naprawdę jakieś niekulturalne oraz nieprawidłowo wyedukowane panny, mogą sobie w takich wypadkach żartować. Tym samym faceci nie powinni brać pod wzmiankę takiego scenariusza. Z reguły ustaje na normalnej rozmowie, w której nie ma nawet tematu kawałów i rechotów.